Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

68travel

68travel založili dvaja kamaráti, Fero 6 a Fero 8 - preto 68travel - ktorí sa narodili v jednej krajine pod Tatrami, ale stretli sa až ďaleko od svojho domova, na pláži v Californii. Pocestovali sme spolu kus sveta a v roku 2010 založili prvú spoločnú firmu. Teraz robíme to, čo nás baví - eshop pre cestovateľov, na ktorom nájdete všetko čo sa dá na cesty zbaliť alebo viete vďaka našim dreveným mapám a dekoráciám na svoje cesty spomínať.

Kým sme mali vietor vo vlasoch a žiadne záväzky, tak sme s rukou hore precestovali viac než 100 krajín sveta a okrem Antarktídy (zatiaľ) sme už pobehali všetky kontinenty.

A tak pre vás vyrábame unikátne drevené nástenné mapy a predávame vybavenie na cestovanie a turistiku - od náplasti na otlaky až po špičkové štvorsezónne stany. Nech sa páči, stačí si vybrať, sme tu pre vás!

Najpredávanejšie 68travel

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: