Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

Ako vyrábame drevené dekorácie

68travel je originálny výrobca, nie sme len distribútor. Výroba našich drevených máp a iných drevených dekorácií je zdĺhavý a komplikovaný proces, na konci ktorého však stojí hotová nástenná dekorácia, pri pohľade na ktorú si poviete "wau, toto stálo to za to!". Pri tom si spomeniete na všetky miesta, ktoré ste už na svete navštívili...

Samotnému procesu v dielni predchádza koncepčná a dizajnová príprava. Neverili by ste, koľko práce dá rozhodnúť ktoré krajiny dať do ktorej vrstvy, aby to celé ladilo a ako z vyše 300 ostrovov sveta vybrať 50 do základného balíka a ďalšie do balíka ostrovy extra.

Myšlienky a nápady sú následne spracované do vektorov, ktoré sa cez gravírovacie stroje prenesú na drevené preglejky natreté rôznymi farbami moridiel. A postupne je potom vyrezávaný každý jeden diel, každá krajina, každý ostrov. Všetky časti sa postupne a vo vstvách ručne lepia a jednotlivé svetadiely, ktoré tak dostávajú svoju finálnu podobu.

Nakoniec je všetko potrebné zabaliť tak, aby sa mapa dostala v poriadku a nepoškodená až k vám - cez hranice, často aj cez oceány.

A potom je už len na vás, aby ste ju preniesli na svoju stenu a zdobila váš interiér ešte dlhé roky... ;)

https://youtu.be/AclWp-F3iR8
Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: