Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

Ako upevniť stieraciu mapu

Možnosti upevnenia

Najlepší spôsob, ako vystaviť stieraciu mapu je zavesiť ju na stenu. Keďže je mapa zvinutá v darčekovom tubuse, je dôležité ju upeveniť tak, aby sa jej horný a spodný okraj držali v horizontálnej polohe. V opačnom prípade sa mapa môže rôzne spätne rolovať. Na upevnenie teda môžete použiť niekoľko rôznych spôsobov, ktoré sme pre vás otestovali.


Hliníkové zaklápacie lišty

 

Naše hliníkové lišty na mieru ponúkajú rýchly a jednoduchý spôsob zavesenia mapy na akúkoľvek rovnú stenu. Horná lišta má dva posuvné montážne háčiky, ktoré môžu byť použité na upevnenie lišty na akúkoľvek stenu, alebo môžete na ne naviazať šnúrku a zavesiť lištu zo stropu. Tieto lišty odporúčame pre luxusné moderné zavesenie mapy.

 

Drevené lišty


Ručne vyrábané drevené lišty sú skvelým doplnkom na zavesenie našich máp veľkosti A1 na akúkoľvek rovnú stenu. Pripevnenie mapy k lištám je veľmi jednoduché.


Lepiaca guma

 

Použite malé množstvo flexibilnej lepiacej gumy v každom rohu a na každej strane mapy. Potom nalepte mapu na rovný povrch. Toto upevnenie odporúčame pre minimalistický vzhľad.

 


Zarámovanie mapy

Možností rámovania mapy je veľmi veľa. Odporúčame však mapu nalepiť na podkladovú preglejku.


Nalepenie mapy na dosku

Použite sprejové alebo iné podobné lepidlo na trvalé upevnenie mapy na podkladovú dosku, napríklad preglejku. Tým spôsobom sa dajú body na mape najjednoduchšie zotierať, len sa uistite, že doska nie je textúrovaná. Taktieť funguje aj hrubšia kartónová lepenka.


Páska suchého zipsu

Taktiež sme už použili aj tenký samolepiaci pásik suchého zipsu. Zvyčajne postačujú 4 širšie kusy (jeden v každom rohu), pretože dostatočné udržia ľahkú mapu.


Pripinácie klinčeky

Ak máte povrch steny, ktorý nebude poškodený pripináčikmi, je to určite jedno z najlacnejších riešení pre upevnenie mapy.

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: