Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

Garancia spokojnosti

Garantujeme kvalitu našich produktov značky 68travel. Dôveruje nám už viac ako 30000 zákazníkov. Overené recenzie od skutočných zákazníkov nájdete na stránkach produktov, Cusrev, Google, Facebook a ďalších predajných portáloch.

Precízna výroba a kvalita výrobkov

Máme zavedené prísne štandardy kvality, pretože vám radi posielame dekorácie a výrobky najvyššej kvality. Veď sa na ne budete pozerať dlhé roky. Každý jeden kus našich výrobkov kontrolujeme ručne. Naše výrobky do určitej miery leštíme a čistíme, ale nechceme vynechať všetky prirodzené a jedinečné vizuálne vlastnosti dreva. Keďže používame moderné stroje, môžeme zaručiť výnimočnú presnosť našich dekorácií.

Jednoduché vrátenie a výmena tovaru

Pri nákupe priamo od spoločnosti 68travel môžete využiť rôzne pravidlá vrátenia tovaru. Všetci sme len ľudia, chápeme, že okolnosti sa menia alebo že sa vám konkrétny výrobok jednoducho nemusí páčiť. Všetky vaše prípadné otázky vyriešime rýchlo. Ak ste zakúpený výrobok nainštalovali alebo používali, napíšte nám podrobnosti o prípadných problémoch, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie možné riešenie.

Bezpečné balenie výrobku

Vďaka nášmu osvedčenému spôsobu balenia zaručujeme bezproblémové doručenie zásielok. Väčšina drevených výrobkov je balená pomocou špeciálnych kartónových šablón. Dodávajú sa v pevných päťvrstvových kartónových škatuliach. Zriedkavo sa môže stať, že dostanete poškodený výrobok - v takom prípade nás neváhajte ihneď kontaktovať. Všetky reklamácie berieme vážne a máme dlhoročné skúsenosti s prepravou po celom svete. Všetky problémy radi vyriešime a na vlastné náklady prípadne zašleme náhradné diely.

Záruka doručenia

Všetky objednávky sú odosielané s číslom na sledovanie zásielky, ktoré dostanete po označení vašej objednávky ako odoslanej. Garantujeme, že vyriešime všetky problémy s doručením, ako sú stratené balíky, akékoľvek poškodenie vyplývajúce z prepravy alebo iné problémy s doručením.

Lokálna výroba

Naše drevené, machové a stieracie výrobky sa vyrábajú lokálne na Slovensku - v srdci Európy. Papier, drevo a ostatné materiály získavame v čo najväčšej miere z miestnych zdrojov. S dôrazom na udržateľnosť a ekológiu. Snažíme sa, aby aj všetky naše obaly boli v čo najväčšej miere bez plastov.

Spokojní zákazníci = náš cieľ

Sme tu pre vás. Či už máte špeciálnu požiadavku, termín dodania, potrebujete špeciálnu súčiastku alebo si len chcete pokecať. Všetci majú radi mapy a my sme tu pre vás, aby ste sa mohli tešiť z krásnej nástennej dekorácie aj niekoľko rokov. Pozrite si tiež 68travel po svete.

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: