Nový dizajn obchodu, vitajte. Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.
Prečo drevené dekorácie?

Prečo drevené dekorácie?


Drevo je obľúbeným materiálom pre nástenné dekorácie. Nájdete tu drevené dekorácie, ako sú závesné nástenné obrazy, nástenné panely a nástenné mapy. Obľúbenými doplnkovými predmetmi sú aj drevené fotorámiky.

Drevo je prírodný materiál s jedinečnou štruktúrou každého jeho kusu. Drevené predmety sú veľmi odolné a často vydržia celý život, takže sú veľmi obľúbenou a cenenou pamiatkou. Drevené dekorácie dodajú každej miestnosti teplo a originalitu. V prípade bytových dekorácií dodajú drevené dekorácie na stenu vášmu obytnému priestoru klasický a útulný vzhľad. K dispozícii sú rôzne farebné kombinácie našich moderných drevených dekorácií, ktoré sa hodia k štýlu vášho bytu alebo kancelárie. Každá z našich nástenných dekorácií je preto individuálnym umeleckým dielom.

Drevené dekorácie môžu byť aj skvelým darčekom pre priateľov a rodinu. Sú to jedinečné a premyslené darčeky, ktoré sa môžu uchovávať dlhé roky a ktoré vám poskytnú trvalú spomienku. Drevené dekorácie sa môžu hodiť na najrôznejšie príležitosti, od vianočných darčekových dekorácií po darčeky na narodeniny, kolaudáciu a dokonca aj svadby (5. výročie nazývame drevenou svadbou).

Drevené dekorácie sú tiež skvelou voľbou pre firemné darčeky. Drevené nástenné mapy je možné prispôsobiť podľa požiadavike zákazníka (text, logo spoločnosti, ďalšie prvky).

V 68travel™ sa snažíme vytvárať laserom rezané a ručne dotvárané kvalitné nástenné dekorácie, ktoré inšpirujú - darčeky, ktoré budú oceňovať celé generácie. Drevené dekorácie sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú svoj priestor spestriť niečim výnimočným.

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: