Nový dizajn obchodu, vitajte. Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.
Slovensko prezidentke Slovenska

Slovensko prezidentke Slovenska


...alebo ako sa vyrába urgentná mapa cez covidovú karanténu

Naše mapy robíme naozaj od srdca, takže vždy poteší, keď sa niekto ozve aj s menej bežnou objednávkou. Ako napríklad minulý týždeň. Tentoraz zazvonil telefón a z kancelárie predsedu Združenia miest a obcí Slovenska nás požiadali o dodanie jednej drevenej nástennej mapy Slovenska pre vzácneho klienta - prezidentku našej krajiny. Na jednej strane potešilo, že sa jedna z našich máp dostane aj do prezidentského paláca. Na druhej strane, objednávka prišla v deň, keď nám výrobu zatvorili kvôli pracovníkovi pozitívnemu na covid. A akurát deň predtým sme vyexpedovali poslednú z máp Slovenska, ktoré boli vyrobené na sklad. No a aby to malo ešte lepšie grády, bolo to treba na konkrétnu akciu, hneď v pondelok popoludní, takže takto pred víkendom - naozaj šibeničný termín...

"Nemožné na počkanie a zázraky expresne!" - toť naše heslo, ktorým sa snažíme riadiť a každá "nesplniteľná" vec je pre nás výzvou. A aj keď prvé správy hovorili, že takto na poslednú chvíľu a s odstavenou výrobou to nie je reálne, nakoniec duch našej dielne čaroval, na chlp to klaplo aj s kuriérskou službou a v pondelok sa už mapa aj s veľkou mašľou odovzávala svojmu adresátovi. Pani prezidentka vyzerala spokojne tak veríme, že si mapa nájde svoje miesto či už v prezidentskom paláci alebo súkromí a že potešila ;)

PS: už teraz uzatvárame vo firme stávky, kto bude ďalšou hlavou štátu, ktorá dostane jednu z našich máp. Prídáte sa do tipovačky aj vy?

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: