Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

Reklamácie a záručný servis

Na Vašej spokojnosti nám záleží. Sme však len ľudia a niekedy niečo proste pokazíme.

Všetky naše produkty majú garantovanú 30-dennú lehotu na vrátenie (90 dní pre drevené mapy a dekorácie) od prevzatia zásielky.

Počas mesiacov november a december majú všetky objednávky výhodu predĺženia vrátenia alebo výmeny do konca januára budúceho roka.

Financie sa vracajú formou pôvodného spôsobu úhrady objednávky.

Personalizované výrobky (s vlastným gravírovaním, vlastnými farbami, vlastnými veľkosťami atď.) nie je možné vrátiť.


Ak chcete vrátiť, alebo vymeniť tovar je najlepšie nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese obchod@68travel.sk.

Ak chcete, aby všetko prebehlo rýchlo a hladko, mali by ste nám v e-maile uviesť:

  • Číslo vašej objednávky
  • Dôvod vrátenia
  • Podrobné fotografie problému
  • Fotografie obalového materiálu v prípade poškodenia

Vrátenie tovaru zo Slovenska vieme zabezpečiť bezplatne cez pobočky Zásielkovne.

Na požiadanie môžeme prostredníctvom služby Pick & Return spoločnosti GLS zabezpečiť vyzdvihnutia a vrátenia tovaru z vašej adresy späť k nám.

Drevené mapy a dekorácie (a iné veľké obaly)

Prémiové vrátenie trvá približne 2-6 dní. Používame GLS alebo DHL. Na vašu adresu objednáme kuriéra, ktorý prinesie prepravný štítok, prevezme od vás balík a vráti nám ho - to všetko vo vopred dohodnutom termíne. Za túto službu účtujeme poplatok v závislosti od krajiny. Táto služba je však pre vás úplne bezstarostná. Sami nemusíte balík nikam nosiť.

Alebo môžete použiť štandardné vrátenie. Mapu môžete poslať späť k nám cez Packetu - Zásielkovňa (pre presný formát adresy nás prosím kontaktujte). Vrátenie zakúpeného produktu týmto spôsobom trvá cca 5 dní.

V každom prípade výrobok starostlivo zabaľte do pôvodnej škatule (pomocou originálnych kartónových šablón), aby ste zabránili jeho poškodeniu počas prepravy. Z kartónového obalu odstráňte aj všetky staré prepravné štítky. Po prijatí mapy ju dôkladne skontrolujeme. Keď bude všetko v poriadku, vrátime vám peniaze alebo vymeníme.

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: