Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

Ako zavesiť drevené nástenné mapy a dekorácie

 

Obojstranná lepiaca páska

Priloženú silnú obojstrannú lepiacu pásku môžete použiť na väčšinu typov stien. Jej pevnosť závisí od typu povrchu. Skvele funguje na sadrokartón, netexturované tapety, omietky bez 3D štruktúry, maľované povrchy (bezprašné a nemastné), plast, sklo, bezprašné a nemastné drevené povrchy a iné rovné nedrobivé tehlové/cementové omietky. Páska nefunguje dobre na štruktúrované omietky alebo niektoré tapisérie, ktoré by sa odtrhli váhou drevených panelov.

Ako ľahko sa odstraňuje obojstranná páska?

Najlepší spôsob je nahriať pásku zo zadnej strany drevených panelov pomocou teplovzdušnej pištole alebo fénu. Potom pomaly otáčajte drevenou časťou, kým sa penová páska neoddelí. Neodtrhávajte časti od steny, pretože by sa mohli drevené diely zlomiť alebo by ste mohli poškodiť omietku. Zvyšnú penovú pásku, ktorá zostala na stene, potom môžete odstrániť zoškrabaním prstom.


Zavesenie na háčiky + obojstranná páska

Drevené mapy sveta od 68travel™️ majú na zadnej strane väčších drevených panelov (Severná Amerika + EuraÁzia) výklenky na zavesenie. Tieto panely sa teda dajú zavesiť na háčiky alebo šróby. Presné polohy výklenkov sú uvedené v priloženom tlačenom návode. Ostatné menšie kontinenty a ostrovy bude potrebné pripevniť pomocou obojstrannej pásky alebo lepidla.


Stavebné lepidlo

Najpevnejším spôsobom montáže mapy je použitie stavebného lepidla (napr. Mamut, Patex atď.). Tento typ lepidla je dostatočne viskózny, takže panely jednoducho zostanú na stene a počas inštalácie a schnutia lepidla sa nepohnú (prípadne pre menej viskózne lepidlo odporučame použiť aj obojstranny pásky, ktorá drevené panely udrží kým lepidlo nevytvrdne). Lepidlá môžete zakúpiť v každom hobby markete. Jedinou nevýhodou je, že drevené diely sú potom natrvalo prilepené k stene.


Montáž na podkladovú dosku

Mapu je možné pripevniť aj na podkladovú dosku (drevenú, plexisklovú atď.). Takto možno mapu ľahko premiestňovať z jedného miesta na druhé.


Máte nejaké ďalšie konkrétne otázky? Dajte nám prosím vedieť. Taktiež by sme ocenili, keby ste nám mohli poslať akékoľvek fotografie steny pred a po a vaše skúsenosti s montážou mapy vo vašom konkrétnom prípade. Určite to bude veľmi nápomocné aj pre ostatných zákazníkov.

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: