Poštovné zdarma na objednávky nad 297,30 €. Možnosť odoslania aj cez DHL Express.

O nás

Písal sa rok 2003 a zatiaľ čo na Starom kontinente ešte možno snežilo na Huntington Beach sa stretla partička Slovákov, aby si pod kalifornským slnkom zahrala plážový volejbal. A tam niekde – na brehu Pacifiku sa začala púť 68travel.

Presnejšie povedané, tam niekde sa prvýkrát stretli cesty Fera 6 a Fera 8. Potom nasledovalo ešte veľa ďalších plážových volejbalov, cesta na Hawaj, výlety po národných parkoch USA, peší prechod celým Grand Canyonom, ochutnávky whisky v Škótsku, parádna miniexpedícia po Strednej Amerike, veľa vynášok piva na najvyššie štíty Vysokých Tatier....

...no a o veľa desiatok precestovaných krajín, pár rokov a veľa prebdetých pracovných nocí neskôr, vznikol aj prvý spoločný projekt. A potom ďalší a ďalší...

Milujeme cestovanie a spoznávanie nových krajín. Vo viacerých sme každý dlhšie pôsobili a žili, svet je náš rozšírený domov. Baví nás objavovať a vyvíjať veci, ktoré potešia srdce cestovateľa.

OD CESTOVATEĽOV PRE CESTOVATEĽOV

Niekde v Guatemale
Niekde v Guatemale

Objavujte svet, spoznávajte nové miesta, ľudí a kultúry.

A všetko si to môžete postupne zaznačovať do našich máp, ktoré sme vyrobili pre vás.

Fero 6 & Fero 8

Spoľahlivá podpora

Rýchla podpora, záručný servis a jednoduché vrátenie. Doživotná záruka na naše drevené výrobky.

4,8/5 priemerné hodnotenie

Viac ako 6000 recenzií od zákazníkov z celého sveta. 98% zákazníkov nás odporúča.

Personalizované objednávky

Spoločnosť 68travel je originálnym výrobcom, čo znamená, že môžeme rýchlo vytvárať individuálne objednávky podľa vašich prianí.

Žijeme pre dobrodružstvo

V 68travel radi cestujeme a objavujeme. Snažíme sa používať recyklované prírodné materiály a znižovať používanie plastov. 68travel okolo sveta »

Hľadať

COOKIES

68travel, s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť to, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: