Poštovné zdarma na objednávky nad 49.

Ako v 68travel vyrábame drevené dekorácie

68travel je originálny výrobca, nie sme len distribútor. Výroba našich drevených máp a iných drevených dekorácií je zdĺhavý a komplikovaný proces, na konci ktorého však stojí hotová nástenná dekorácia, pri pohľade na ktorú si poviete “wau, toto stálo to za to!“. Pri tom si spomeniete na všetky miesta, ktoré ste už na svete navštívili…

Samotnému procesu v dielni predchádza koncepčná a dizajnová príprava. Neverili by ste, koľko práce dá rozhodnúť ktoré krajiny dať do ktorej vrstvy, aby to celé ladilo a ako z vyše 300 ostrovov sveta vybrať 50 do základného balíka a ďalšie do balíka ostrovy extra.

Myšlienky a nápady sú následne spracované do vektorov, ktoré sa cez gravírovacie stroje prenesú na drevené preglejky natreté rôznymi farbami moridiel. A postupne je potom vyrezávaný každý jeden diel, každá krajina, každý ostrov. Všetky časti sa postupne a vo vstvách ručne lepia a jednotlivé svetadiely, ktoré tak dostávajú svoju finálnu podobu.

Nakoniec je všetko potrebné zabaliť tak, aby sa mapa dostala v poriadku a nepoškodená až k vám – cez hranice, často aj cez oceány.

A potom je už len na vás, aby ste ju preniesli na svoju stenu a zdobila váš interiér ešte dlhé roky… 😉

Pridaj komentár